Pocztówki z Gościńca!

Witajcie! 

Co nowego u Nas? Wiosna! Mimo tego, iż kilka dni temu pogoda spłatała nam figla i teren dookoła pokryła kilku centymetrowa warstwa śniegu wiosnę widać i czuć na każdym kroku.

Pąki na drzewach, pszczoły kryjące się w kielichach kwiatów, budząca się do życia przyroda, to jest to na co czekaliśmy od kilku miesięcy… pomimo tego, że z uwagi na panującą sytuację (COVID – 19), nie możemy gościć Was w naszych progach, nieustannie pracujemy nad tym, aby nasz Gościniec w nadchodzących tygodniach stał się dla Was ostoją w której spędzicie fantastyczny czas z rodziną, rozsmakujecie się w naszych doskonałych potrawach, a teren dookoła nada uroku chwilom spędzanym w Gościńcu pod Zającem.


 

Nadchodzące dni zaoferują dużą dawkę witaminy D pochodzącą z promieni słonecznych , drzewa, kwiaty i wszelka roślinność porastająca teren Gościńca będą mogły produkować chlorofil i cieszyć nasze oczy przeróżnymi barwami.

Szafirki, krokusy, fiołki, przylaszczki, hiacynty, żonkile, bratki, te kwiaty już pozwoliły nam na ich obserwację – jednakże czekamy teraz na te których okres wegetacji wkrótce się skończy i ukażą się w swojej całej krasie.

Czekamy na Was!


Nasi czworonożni przyjaciele, również wyglądają ze swoich zagród – małe koziołki w ślad za swoimi rodzicami przemierzają podwórka wartkim krokiem. 

Kury, indyki, gęsi, perliczki … Wszystkie te zwierzęta będziecie mogli podziwiać i obserwować w naszym Gościńcu! – miejmy nadzieję, że już niebawem.