Niepowtarzalne miejsce tętniące życiem!
Zapraszamy
Witamy w Gościńcu pod Zającem

Gościniec Pod Zającem – Restauracja | Pokoje | SPA

Wszystko zaczęło się w 1991 roku kiedy rodzina Beirinckx – Van den Broeck przyjechała do Polski, aby otworzyć siostrzaną firmę dla „AB Ramen en Deuren” z Belgii. We Wrocławiu zakładają „West Wood Product International” Spółkę, która do dnia dzisiejszego oferuje bogatą gamę drzwi i okien z drewna, PCV i aluminium.

Zwiedzając Dolny Śląsk i okolice przyjechali do Ostrowiny, gdzie zauroczeni starym młynem, przynależącymi do niego zabudowaniami oraz okolicą mimo, że wszystko było naprawdę w złym stanie, podjęli decyzję o zakupie oraz odbudowie. Stworzyli tym samym niepowtarzalne miejsce, które znów tętni życiem.

POBYT W NASZYM GOŚCIŃCU TO NIEZAPOMNIANE CHWILE, A OKOLICZNE ATRAKCJE SPRAWIĄ, ŻE BĘDĄ PAŃSTWO CHCIELI DO NAS POWRACAĆ”. Gwarantujemy wspaniałą atmosferę wśród zacisza ostrowińskich lasów. Nasza restauracja zaprasza na potrawy kuchni polskiej i regionalnej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, oferujemy: rowery, łódki, rowery wodne, kijki do nordic walking oraz pstrągi w stawie dla amatorów wędkowania.

Naszym największym atutem jest kuchnia, w której powstają wyśmienite dania oparte o produkty regionalne.

Gościniec pod Zającem – Restauracja

Aktualności Gościńca pod Zającem
Wszystkie aktualności >
Delikatesy Gościńca pod Zającem

Wędzone na miejscu mięsa i ryby na stałe zagoszczą w naszej ofercie.

więcej >
Wiosna w Gościńcu

Zapraszamy na spacer po lesie i w progi Gościńca na aromatyczną kawę, pyszne desery i domowe ciasta.Serwujemy na wynos smaczne […]

więcej >
Catering Wielkanocny

Catering Wielkanocny w Gościncu pod Zającem  

więcej >