image06
Godziny otwarcia
Restauracja 11-22
Bar 11-23

KULTURA:

Wrocław 2016- Europejską Stolica Kultury, zapraszamy do nas! do Wrocławia jest tylko 45 km autostradą.

Wrocław, stolica Dolnego Śląska. Idealne miejsce dla zakochanych, imprezowiczów jak również dla tych którzy planują zwiedzanie miasta w jak najbardziej aktywny spoób.

Dla tych pierwszych na pewno dużą atrakcją będzie poszukiwanie krasnali- w całym mieście jest ich ponad 300 figurek. Nawet posiadając specjalną mapę do ich odkrycia, nie jest to łatwe wyzwanie.

Romantycy z pewnością odwiedzą też Most Zakochanych, jeden z ponad 130 mostów w mieście, gdzie można przypieczętować własne uczucie zapięciem kłódki na balustradzie mostu.

Osoby nastawiona na mniej romantyczne doznania mogą zdecydować się na obejrzenie Panoramy Racławickiej. To w Polsce jedyne i jedno z niewielu miejsc na świecie gdzie podziwiać można relikt dziewiętnastowiecznej kultury masowej, zachowane do dziś. Ogromne malowidło, które ma 15x114m "przenosi" w inną rzeczywistość.

Źródłem wielu atrakcji turystycznych jest Wrocławski Rynek ma prawie 3,8 hektara, i na całej tej powierzchni spotkać możemy liczne restauracje, kluby, czy kawiarnie, które goszczą przyjezdnych z całego świata i na pewno nie pozwolą nam się nudzić. Uliczne artystyczne występy są idealnym dopełnieniem całości.

W samym jego sercu stoi Ratusz, u kórego stóp znajduje się Piwnica Świdnicka będąca jedną z najstarszych europejskich restauracji.

Może chcą Państwo zobaczyć Karkonosze we Wrocławiu? Wspinając się na 212 metr budynku Sky Tower, jest taka możliwość.