image06
Godziny otwarcia
Restauracja 11-22
Bar 11-23

Witamy w Gościńcu pod Zającem

Wszystko zaczęło się w 1992 roku kiedy Augustinus Beirinckx przyjechał do Polski, aby otworzyć siostrzaną firmę dla "AB Ramen en Deuren z Belgii. We Wrocławiu zakłada "West Wood Product International Spółkę West Wood Product International, która do dnia dzisiejszego oferuje bogatą gamę drzwi i okien z drewna, PCV i aluminium. Zwiedzając Dolny Śląsk i okolice trafia do Ostrowiny. Został zauroczony starym młynem, przynależącymi do niego zabudowaniami oraz okolicą i mimo, że wszystko było naprawdę w złym stanie, nie zniechęciło go to do zakupu i odbudowy. Stworzył tym samym niepowtarzalne miejsce, które znów tętni życiem.

"Pobyt w naszym Gościńcu to niezapomniane chwile, a okoliczne atrakcje sprawią, że będą Państwo chcieli do nas powracać.".

Gwarantujemy wspaniałą atmosferę wśród zacisza ostrowińskich lasów. Nasza restauracja zaprasza na potrawy kuchni polskiej i europejskiej. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, gdyż oferujemy, rowery, łódki, rowery wodne, kijki do nordic walking,wędki i wiele innych rzeczy sprzyjających odpoczynkowi.

Co przygotowaliśmy dla naszych gości?

Pokoje

Przytulne pokoje z łazienkami, apartamenty z malowniczym widokiem na łono natury.

Smaczne jedzenie

Dziczyzna, wyborne steki, świeże ryby, kaczka jak i wiele innych dań to wielki atut naszej kuchni.

Rekreacja

Wspaniały, okazały staw, skansen, spacery i jazda konna po okolicznych lasach.